Proptech

zarządzanie obiektami z wykorzystaniem nowych technologii

Inteligentne rozwiązania

Postęp technologiczny i wchodzący przemysł 4.0 wymaga wyposażenia nieruchomości w skomplikowane systemy i czujniki. Inteligentne rozwiązania podnoszą bezpieczeństwo na obiekcie, usprawniają zarządzanie nieruchomością i zapewniają błyskawiczną informację. Dzięki temu nowoczesne nieruchomości stają się ekologiczne i oszczędne.

Zarządzanie inteligentnym budynkiem wymaga odpowiednich kwalifikacji. mamy doświadczenie w projektowaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu sieci wspomagających elektroniczne procesy sterujące życiem budynku.

Mobirise

• Wdrażamy nowoczesne rozwiązania i systemy bezpieczeństwa, oszczędzania energii, zarządzania obiektem i dostępami
• Integrujemy i serwisujemy istniejące rozwiązania
• W codziennej pracy wykorzystujemy narzędzie informatyczne ułatwiające klientowi, jego pracownikom oraz naszemu zespołowi zarządzać zadaniami, dostępami i finansami:

Mobirise

Oszczędzaj dzięki wprowadzonym danym

Raz wprowadzone do systemu dane procentują w przyszłości oszczędnościami. Jak to działa?

Każdy pracownik wprowadza do systemu określone dane. Przechowywane w jednym, bezpiecznym miejscu informacje pomagają w analizach i porównaniach. Przypomnienia i alerty nie pozwalają zapomnieć o ważnych wydarzeniach np. przeglądach. Problemy praktycznie nie występują, są rozwiązywane w zarodku!

Informatyzacja zmienia zarządzanie nieruchomościami. Inteligentne rozwiązania są w zasięgu ręki, dowiedz się jak system informatyczny może poprawić Twoją efektywność:

Mobirise
Adres

Impel Synergies Sp. z o.o.
ul. Ślężna 118
53-111 Wrocław

Kontakt

Email: cc.info@impel.pl
tel.: + 48 800 190 911   

Linki

www.impel.pl

Built with Mobirise - Click for more