online website builder

Zintegrowana Obsługa Nieruchomości

Usługi Facility Management i Industrial Services


Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie każdego typu nieruchomości począwszy od usług prostych a skończywszy na kompleksowych i dedykowanych rozwiązaniach. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz pełen nadzór nad ich realizacją.

Usługi soft Facility Management oraz hard Facility Management realizujemy własnymi zasobami, korzystając z zespołu 50 multimenedżerów oraz zaplecza i doświadczenia całej Grupy Impel. Zapewniamy zespół fachowców stale pracujący na Państwa obiekcie, oraz mobilne zespoły prewencyjne składające się z inżynierów, alpinistów przemysłowych, techników i specjalistów w każdej dziedzinie. Prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości zapewnia dedykowany menedżer usługi zintegrowanej. Komunikuje się z klientem, zespołem i dostawcami, dba o terminowość i jakość wykonywanych prac. Koordynuje pracę całego zespołu i usprawnia procesy tak, aby maksymalnie zoptymalizować nakłady.

Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań klienta. Doradzamy najlepsze rozwiązania dbając o koszty i bezpieczeństwo. Gwarantujemy efektywną współpracę całego zespołu operacyjnego i maksymalne korzyści wynikające z ustawicznego poznawania i uczenia się Państwa nieruchomości. 

Mobirise

Utrzymanie czystości

Mobirise

Ochrona
fizyczna

Mobirise

Ochrona techniczna

Mobirise

Administracja budynków

Mobirise

Serwis techniczny urządzeń

Czyszczenie przemyslowe

Czyszczenie przemysłowe

Utrzymanie ruchu

Utrzymanie
ruchu

Alpinistyka przemysłowa

Alpinistyka przemysłowa

Mobirise

Ratownictwo chemiczne

Skanowanie laserowe

Skanowanie laserowe i paszportyzacja

Rola dostawcy usługi zintegrowanej

Mobirise
Mobirise
Adres

Impel Synergies Sp. z o.o.
ul. Ślężna 118
53-111 Wrocław

Kontakt

Email: cc.info@impel.pl
tel.: + 48 800 190 911   

Linki

www.impel.pl